Понеділок, 25.03.2019, 08:31
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Вхід на сайт

Сайт Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ЗапоВікі Національна дитяча гаряча лінія

Фестиваль ораторського мистецтва "Красномовці"

Результати конкурсу ораторського мистецтва «Красномовці-2019»
Методичні рекомендації проведення районного фестивалю ораторського мистецтва «Красномовці»
 
  1. Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (Бойко Артем)
  2. Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (Курило Анна)
  3. Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (Роєнко Софія)
  4. Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (Бойко Валерія)
  5. Андрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Саліхов Антон)
  6. Андрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Адамов Костянтин)
  7. Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Лазарєва Дарія)
  8. Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кізілова Маргарита)
  9. Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Герман Лілія)
  10. Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Руденко Катерина)
  11. Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Руденко Микита)
  12. Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кальмової Софії)
  13. Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Синєок Діани)
  14. Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Яковчук Єлизавета)
  15. Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Тинська Аліна)
  16. Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Лактіонова Владислава)
  17. Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Цис Наталія)
  18. Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Корабельська Анастасія)
  19. Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кочеткова Юлія)
  20. Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Чиж Анастасія)
  21. Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Обиденна Анастасія)
  22. Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Тельчарова Вероніка)
  23. Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Тельчарова Тетяна)
  24. Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Науменко Софія)
  25. Успенівська ЗОШ І-ІІ ступенів (Марченко Анастасія)
  26. Успенівська ЗОШ І-ІІ ступенів (Чен Єсенія)
  27. Успенівська ЗОШ І-ІІ ступенів (Малюта Олексій)
 

Результати конкурсу ораторського мистецтва «Красномовці-2018»

Особливості побудови публічного виступу

Порядок проведення фестивалю ораторського мистецтва "Красномовці"

  1. Азовська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кузьменко Евеліна)
  2. Азовська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Браілко Дарина)
  3. Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (Бойко Артем та Курило Анна)
  4. Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (Роєнко Софія та Гур’янова Каріна)
  5. Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (Соколовська Євгенія та Савенюк Софія)
  6. Андрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Плотникова Саша)
  7. Андрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кара Кристина)
  8. Андрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Салихов Антон)
  9. Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кравченко Кароліна, Яременко Петро, Турик Анжеліка)
  10. Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Прасолова Анастасія)
  11. Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Сербінова Аліна)
  12. Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Шастало Марія)
  13. Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Зозуля Анна)
  14. Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Верескун Данило)
  15. Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Єрмаков Віктор)
  16. Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Венедиктова Маргарита)
  17. Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Ставицька Світлана)
  18. Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Тєльчакова Вероніка)
  19. Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Яковчук Єлизавета)
  20. Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Харченко Кіра)
  21. Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Маслак Олексій)
  22. Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Васильченко Марія)
  23. Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Цис Наталія)
  24. Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Обиденна Анастасія)
  25. Успенівська ЗОШ І-ІІ ступенів (Ляшенко Даша)
  26. Успенівська ЗОШ І-ІІ ступенів (Малюта Олексій)
  27. Успенівська ЗОШ І-ІІ ступенів (Малюта Віолета)
 
  1. Азовська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Циганенко Л.)
  2. Азовська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Іхно А.)
  3. Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів
  4. Андрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кара К.)
  5. Андрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Шумська Д.)
  6. Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  7. Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів
  8. Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Зозуля)
  9. Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Манойлов Д.)
  10. Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Скорик Д.)
  11. Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  12. Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Яковенко М.)
  13. Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Козаренко Д.)
  14. Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  15. Червонопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Тригубняк А.)
  16. Червонопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  17. Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Гуркалюка С.)
  18. Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Безкоровайної В.)
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новий Закон України Про освіту
Освіта Бердянщини 2017 Знай і люби свій край Освітня он-лайн карта профільного навчання району
Загальноосвітні навчальні заклади району Позашкільні заклади освіти району Дошкільні навчальні заклади району ЗапоВікі Національна гаряча лінія