|
Фестиваль ораторського мистецтва "Красномовці"
Результати конкурсу ораторського мистецтва «Красномовці-2020»
Методичні рекомендації проведення районного фестивалю ораторського мистецтва «Красномовці»
- Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів: (Савенюк Софія), (Бойко Валерія), (Сіра Людмила), (Мельничук Аліна), (Роєнко Софія), (Гур’янова Каріна).
- Андрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів: (Бегус Кирило), (Панкова Уляна), (Пеліванова Маргарита).
- Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів: (Александров Матвій), (Кізилова Маргарита), (Степанова Ксенія).
- Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів: (Гатченко Олеся), (Громак Ольга), (Кропіна Анна), (Шабранюк Вікторія), (Гєнова Марія).
- Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів: (Пономаренко Поліна)
- Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів: (Богданова Ірина), (Аракелян Богдан), (Онищенко Дарина), (Лактіонова Владислава), (Закоморний Аркадій), (Голубєва Поліна), (Цис Натілія), (Яковенко Максим), (Чиж Анастасія), (Шатух Наталія).
- Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів: (Науменко Софія)
- Успенівська ЗОШ І-ІІ ступенів: (Марченко Анастасія), (Ляшенко Дарія), (Яцун Дмитро).
Результати конкурсу ораторського мистецтва «Красномовці-2019»
Методичні рекомендації проведення районного фестивалю ораторського мистецтва «Красномовці»
- Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (Бойко Артем)
- Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (Курило Анна)
- Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (Роєнко Софія)
- Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (Бойко Валерія)
- Андрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Саліхов Антон)
- Андрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Адамов Костянтин)
- Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Лазарєва Дарія)
- Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кізілова Маргарита)
- Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Герман Лілія)
- Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Руденко Катерина)
- Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Руденко Микита)
- Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кальмової Софії)
- Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Синєок Діани)
- Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Яковчук Єлизавета)
- Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Тинська Аліна)
- Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Лактіонова Владислава)
- Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Цис Наталія)
- Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Корабельська Анастасія)
- Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кочеткова Юлія)
- Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Чиж Анастасія)
- Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Обиденна Анастасія)
- Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Тельчарова Вероніка)
- Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Тельчарова Тетяна)
- Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Науменко Софія)
- Успенівська ЗОШ І-ІІ ступенів (Марченко Анастасія)
- Успенівська ЗОШ І-ІІ ступенів (Чен Єсенія)
- Успенівська ЗОШ І-ІІ ступенів (Малюта Олексій)
Результати конкурсу ораторського мистецтва «Красномовці-2018»
- Азовська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Циганенко Л.)
- Азовська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Іхно А.)
- Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів
- Андрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кара К.)
- Андрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Шумська Д.)
- Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Зозуля)
- Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Манойлов Д.)
- Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Скорик Д.)
- Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Яковенко М.)
- Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Козаренко Д.)
- Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Червонопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Тригубняк А.)
- Червонопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Гуркалюка С.)
- Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Безкоровайної В.)
|
Календар
« Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|